POTRZEBNA KREW !!!!

W imieniu kolegów z Wrocławia zwracamy się z prośbą o oddawanie krwi dla naszej koleżanki ogn. Joanny Malasiewicz.

Krew można oddawać w każdym punkcie krwiodawstwa bez względu na posiadaną grupę.

 

Ważny jest dopisek: „Dla Joanny Malasiewicz, która przebywa na leczeniu w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie”

Sprawdź również

Legnica miejscem debaty o przyszłości PSP i sytuacji związkowców na Dolnym Śląsku.

W dniach 11 – 12 czerwca 2026 r., w Legnicy, odbyło się posiedzenie Rady Krajowej …