Podziękowanie Komendantowi Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy za pomoc w organizacji Rady KSP

Poniżej przedstawiamy oficjalne podziękowanie Przewodniczącego KSP Roberta Osmyckiego złożone na ręce Komendanta Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy za pomoc w organizacji Rady Krajowej Sekcji Pożarnictwa.

PODZIĘKOWANIA

Sprawdź również

Legnica miejscem debaty o przyszłości PSP i sytuacji związkowców na Dolnym Śląsku.

W dniach 11 – 12 czerwca 2026 r., w Legnicy, odbyło się posiedzenie Rady Krajowej …