Już niedługo odbędzie się największa piłkarska impreza mundurowych związkowców

II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Mundurowej Solidarności odbędzie się już 7 września. Miejscem rozgrywek będzie włocławska Hala Mistrzów. Podczas turnieju zmierzą się drużyny reprezentujące funkcjonariuszy i pracowników Policji, Służby Więziennej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Sprawdź również

Legnica miejscem debaty o przyszłości PSP i sytuacji związkowców na Dolnym Śląsku.

W dniach 11 – 12 czerwca 2026 r., w Legnicy, odbyło się posiedzenie Rady Krajowej …