20 maja strażacy będą w Warszawie !

Strażacy z Międzyregionalnej Podlaskiej Sekcji Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” przygotowali spot wyjaśniający powody udziału funkcjonariuszy naszej formacji w akcji protestacyjnej NSZZ „Solidarność”. Zachęcamy do obejrzenia i udziału w manifestacji 20 maja w Warszawie. 

#SolidarnośćJestWszędzie #RazemDlaPolskiiPolaków

Sprawdź również

KSP traci cierpliwość. Pismo ws. profilaktyki zdrowotnej strażaków.

Krajowa Sekcja Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” wystosowała pismo do Komendanta Głównego PSP dotyczące brak postępów w …