20 maja strażacy będą w Warszawie !

Strażacy z Międzyregionalnej Podlaskiej Sekcji Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” przygotowali spot wyjaśniający powody udziału funkcjonariuszy naszej formacji w akcji protestacyjnej NSZZ „Solidarność”. Zachęcamy do obejrzenia i udziału w manifestacji 20 maja w Warszawie. 

#SolidarnośćJestWszędzie #RazemDlaPolskiiPolaków

Sprawdź również

Krok ku lepszym warunkom dla pracowników administracji – Solidarność stawia na PUZP

Podczas posiedzenia Rady Krajowego Sekretariatu Służb Publicznych NSZZ „Solidarność podjęto uchwałę upoważniającą Prezydium Rady KSSP …