Wniosek o dodatkowe nagrody dla strażaków

Przewodniczący trzech związków zawodowych funkcjonujących w Państwowej Straży Pożarnej złożyli wniosek do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji ws. wyasygnowania środków dla PSP z przeznaczeniem na nagrody motywacyjne dla strażaków i pracowników cywilnych naszej formacji.

Jako uzasadnienie wniosku podano realizację nowych wyzwań z jakimi mierzy się Państwowa Straż Pożarna w ostatnich latach.

Sprawdź również

KSP traci cierpliwość. Pismo ws. profilaktyki zdrowotnej strażaków.

Krajowa Sekcja Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” wystosowała pismo do Komendanta Głównego PSP dotyczące brak postępów w …