Bony o wartości 200 zł dla każdego członka NSZZ „Solidarność”

Od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2021 r. każdy obecny członek „Solidarności” oraz osoby, które zdecydują się zapisać do związku w trakcie trwania akcji otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o.

bon

Dystrybucję bonów mają powadzić regiony NSZZ „Solidarność”. Pierwszy bon, na ręce Przewodniczącego KK NSZZ „Solidarność” Piotra Dudy, przekazał Prezes Spółki DOMS Krzysztof Nowicki oraz Wiceprezes Wioletta Sznapka.

duda bon

Związkowa spółka DomS zarządza siedmioma ośrodkami wypoczynkowymi na Podhalu, w górach opawskich oraz w Polsce centralnej. Najbardziej popularnym ośrodkiem jest hotel HYRNY w Zakopanem, który znajduje się tuż przy Krupówkach. Inne ośrodki znajdują się w Spale, w Bukowinie Tatrzańskiej i w Jarnołtówku. Wszystkie lokalizacje to urokliwe miejsca, otoczone setkami kilometrów szlaków turystycznych, zatopione w bogatej historii, zapewniające doskonałą okazję do wypoczynku, organizacji związkowych szkoleń oraz wszelkich związkowych imprez.

Sprawdź również

42. Pielgrzymka Ludzi Pracy

„Matko tych, którzy zawsze są wierni – Módl  się za nami” to hasło 42. Pielgrzymki …