Jeżeli możesz – pomóż!

Magdalena_img_1Moja historia walki z nowotworem zaczęła się w maju 2011 roku. Na kilka miesięcy przed tą datą borykałam się z bólami głowy, których przyczyny lekarze różnych specjalności nie byli w stanie wyjaśnić. Dopiero po tym jak na randce z mężem przestałam nagle mówić skierowana została na badanie rezonansem magnetycznym, który ukazał guza wielkości mojej pięści. Od tego momentu sprawy potoczyły się błyskawicznie.
Badanie w sobotę, a w środę byłam już po dwóch operacjach. Wyniki badania histopatologicznego były jednoznaczne glejak
IV stopnia złośliwości. Dalsza terapia temodalem i naświetlania spowodowały stabilizację guza na kilkanaście miesięcy. Latem 2013 roku guz
zaczął rosnąć i zaczęłam przyjmować kolejną chemię. Niestety jej toksyczności nie wytrzymywał mój szpik i trzeba było robić przerwy w podawaniu. W lutym 2014 w takcie chemii zachorowałam na zapalenie płuc. To w konsekwencji spowodowało powstanie i pęknięcie
krwiaka w mózgu. Nieprzytomna trafiłam do szpitala, a lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie.
Podjęli się jednak operacji, co było bardzo trudne, bo krew prawie nie krzepła. Dzięki opatrzności bożej operacja zakończyła się pomyślnie, potem tydzień na oddziale intensywnej terapii i po miesiącu wyszłam ze szpitala. Co jak podkreślają lekarze było cudem!!!
Teraz guz się dalej rozrasta i jedyne co nam zostało to leczenie najnowszymi metodami i szukanie pomocy za granicą. Do tej pory ciężar pozyskiwania środków na leczenie dźwigał mój mąż, który obok pracy na etacie założył firmę, dzięki czemu mieliśmy pieniądze na leki, konsultacje u specjalistów, badania itp. Jednakże leczenie za granicą przerasta nasze możliwości, tym bardziej, że mamy zaplanowaną operację w zagranicznej klinice, której koszt to blisko 27 500 euro. Musi ona być przeprowadzona szybko i nie jesteśmy w stanie sami zebrać tej kwoty, a co więcej nie będzie to nasz ostatni wydatek. Dlatego potrzebujemy wsparcia i bardzo o nie prosimy.

Magdalena_img_2MAGDALENA GARCZYŃSKA 10103
Email: magdalena.garczynska@gmail.com

WPŁATY Z POLSKI:
Odbiorca przelewu: Fundacja Alivia
Adres odbiorcy: ul. Dembego 3/18, 02-796 Warszawa
Konto: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831
Opis przelewu: DAROWIZNA NA PROGRAM SKARBONKA MAGDALENA GARCZYŃSKA 10103
Bank odbiorcy: Alior