Apel o oddawanie osocza

W związku z sytuacją epidemiczną z jaką mamy do czynienia w Polsce, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak, wraz z przedstawicielami Związków Zawodowych działających w PSP, apelują o oddawanie osocza przez strażaków którzy przeszli chorobę COVID-19 lub mają potwierdzoną obecność przeciwciał w organizmie.

729x308

 

 

Treść apelu prezentujemy poniżej.Apel_-_oddawanie_osocza-1

Sprawdź również

KSP traci cierpliwość. Pismo ws. profilaktyki zdrowotnej strażaków.

Krajowa Sekcja Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” wystosowała pismo do Komendanta Głównego PSP dotyczące brak postępów w …