W Nysie odbył się turniej siatkówki plażowej

Regionalna Sekcja Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego była współorganizatorem turnieju siatkówki plażowej, który odbył się w Nysie, z okazji 10 lecia Programu ubezpieczeniowego Allianz dla Pracowników PSP. Dopisała nie tylko pogoda, ale również forma zawodników, którzy dawali z siebie wszystko na dwóch piaszczystych boiskach Nyskiej Riviery.11111111111111111111

Do zawodów stawiły się drużyny z całej Polski. Od dalekich Mazur i Podlasia poprzez Łódź i Świdnicę. Gospodarze wystawili pięć drużyn, z których dwie zajęły czołowe pozycje w końcowej klasyfikacji.

Po wyczerpujących zmaganiach uczestnicy udali się na uroczystą kolację, gdzie wręczone zostały puchary oraz nagrody ufundowane przez przedstawicieli Allianz.

I Miejsce zajęła drużyna „Opole 2” w składzie: Jakub Korczyk, Marek Zwardoń, Oskar Ułamek, Jakub Podsiadło.

II Miejsce zajęła drużyna „Opole 1” w składzie: Paweł Zieliński, Krzysztof Grzyb, Marcin Melnarowicz, Mateusz Królikowski.

Turniej został zorganizowany dzięki kooperacji Regionalnej Sekcji Pożarnictwa reprezentowanej przez przewodniczącego Pawła Zielińskiego z Przedstawicielem Allianz Grzegorzem Bukartykiem. Zawody wsparła Komenda Powiatowa PSP w Nysie. Na trybunach zasiedli między innymi Przewodniczący Krajowej Sekcji Pożarnictwa Bartłomiej Mickiewicz oraz Wiceprzewodniczący Maciej Łozowski, Komendant Powiatowy PSP w Nysie brygadier Paweł Godkowski, Kinga Skoczylas Dyrektor ds. Współpracy z Kluczowymi Partnerami Allianz.

Dziękujemy zawodnikom za sportową postawę, a organizatorom za włożoną pracę. Do zobaczenia w przyszłym roku.

376415679_783483960241887_7179327370552591782_n

376760976_783940173529599_8305825861384811561_n

Sprawdź również

Uwagi do projektu ustawy o Ochronie Ludności i Obrony Cywilnej

Zakończył się etap konsultacji i opiniowania projektu Ustawy o Ochronie Ludności i Obrony Cywilnej. Projekt …