Program Lotos Navigator kończy funkcjonowanie

Związkowcy NSZZ „Solidarność” nadal będą mogli korzystać z rabatów na paliwa na podstawie kart LOTOS Biznes, zarówno na stacjach działających pod marką LOTOS, jak i MOL. Wygaszony natomiast zostanie program LOTOS Navigator, który zostanie zastąpiony zostanie nowoczesną aplikacją lojalnościową Grupy MOL.  Szczegóły w poniższej informacji przekazanej przez Biuro Klientów Flotowych MOL Polska Sp. z o.o.

lotos-rebranding-mol-2022 2

Szanowni Państwo,

MOL Polska Sp. z o.o. (dawniej LOTOS Paliwa Sp. z o.o.) kończy w lipcu br. funkcjonowanie programu LOTOS Navigator. Program zostanie zastąpiony nowoczesną aplikacją lojalnościową Grupy MOL. Z uwagi na dotychczasową bardzo dobrą współpracę z NSZZ Solidarność, opartą na wzajemnym zrozumieniu i wychodzeniu naprzeciw potrzebom Członków Związku, planujemy objęcie Państwa grupy preferencyjnymi warunkami w nowym programie. Członkowie Związku rejestrujący się w nowym programie na podstawie danych zarejestrowanych w ofercie Navigator (z użyciem przekazywanych Państwu od roku 2018 specjalnych kart) uzyskają 3 poziom statusu użytkownika (w odróżnieniu od klientów spoza organizacji, rozpoczynających korzystanie z nowego programu lojalnościowego od poziomu 1). Uruchomienie nowego programu nastąpi po 19.07.2023, zarejestrowani użytkownicy kart Navigator będą otrzymywać bieżące komunikaty o nadchodzących zmianach; wszystkie istotne informacje będę przekazywał także Państwu w formie e-mailowej.

Karty LOTOS Biznes działają bez zmian, zarówno na stacjach działających pod marką LOTOS, jak i MOL. Aktualną listę stacji akceptujących karty można sprawdzić pod adresem: Atlas stacji (lotosnavigator.pl).

Korzystając z okazji dziękujemy przedstawicielom Komisji Krajowej Związku za wsparcie w procesie zmian zachodzących w ofercie naszej firmy i zaangażowanie w rozwój współpracy.

Z poważaniem:

Marcin Gerwatowski w imieniu Biura Klientów Flotowych MOL Polska Sp. z o.o.

Sprawdź również

Wielkopolska sekcja spotkała się w Wolsztynie

W dniach 23-24 maja br. w Wolsztynie odbyło się posiedzenie Regionalnej Sekcji NSZZ „Solidarność” Pożarnictwa …