Home / Baner / Pomoc rodzinie poległego strażaka

Pomoc rodzinie poległego strażaka

6 sierpnia 2022 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku na służbie, śmierć poniósł oddany funkcjonariusz, wzorowy strażak, ratownik medyczny, serdeczny kolega-przyjaciel kpt. Marcin Glinka. Odszedł bardzo młodo, zdecydowanie za wcześnie. Miał dużo planów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Niestety, nie będzie mógł już ich wszystkich zrealizować. Marcin nigdy nie był sam, miał znajomych, przyjaciół, bliską rodzinę. Osierocił żonę i dwójkę bardzo małych dzieci.

W piątek, tj. 12 sierpnia 2022 r. odprowadziliśmy naszego PRZYJACIELA w ostatnią drogę.

Ale jest jeszcze coś, co możemy zrobić w Jego sprawie. Udowodnić, że nie tylko zachowamy o Nim pamięć, ale pomożemy także osiągnąć chociaż część z jego życiowych planów. Jestem przekonany, że wspólnie możemy pomóc jego najbliższym w tym najtrudniejszym dla nich okresie życia.

W związku z powyższym, zwracam się z serdeczną prośbą do osób, którym los najbliższych Marcina nie jest obojętny o dobrowolną wpłatę pieniężną.

Chcielibyśmy zebrać pieniądze na wykształcenie Jego dzieci. Zawsze powtarzał nam, że ich nauczanie jest dla niego najważniejsze.

Dodatkowo chcemy zorganizować środki na spłatę, zaciągniętego kredytu mieszkaniowego w wysokości 377 000 PLN. Jest to ogromna kwota, ale wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie ją zgromadzić.

Link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/y5cgvx?fbclid=IwAR15VENC_RL7Drm5BlHtOD2YFEnKHck5m5i6K6nlOMVzMpBuTs7cHsiTIwA

Sprawdź również

DSC_0180

Podwyżki dla budżetówki na Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

Temat podwyżek dla państwowej sfery budżetowej poruszono na posiedzeniu Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, które odbyło ...