Koronawirus – informacje !!!

Ponieważ w mediach społecznościowych pojawia się pełno fake newsów i niesprawdzonych informacji na temat koronawirusa poniżej publikujemy link do strony rządowej. Znajdziecie na niej wszystkie aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz informacje, jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich.

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Ponadto informujemy, że również na stronie Komendy Głównej PSP uruchomiono zakładkę poświęconą koronawirusowi. Poza podstawą dawką wiedzy znajdziecie tam również informacje z działań, które prowadzi Państwowa Straż Pożarna w zakresie zwalczania zagrożenia koronawirusem.

https://www.straz.gov.pl/Koronawirus/index

Przypominamy, że Krajowa Sekcja Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” aktywnie współdziała ze stroną służbową w walce z zagrożeniem epidemicznym i rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Jako związek zawodowy staramy się dbać o właściwe zabezpieczenie ratowników biorących udział w działaniach. W przypadku pojawienia się potrzeb w tym zakresie prosimy o kontakt z naszymi strukturami w celu przekazania uwag. Postaramy się pomóc w każdej sytuacji.

90445589_m

Sprawdź również

Zmarł nadbryg. w st. spocz. Marek Jasiński.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację, że w dniu 14 maja 2024 r. zmarł nadbrygadier w …