W dniu 21 listopada 2016 roku Przewodniczący Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ SOLIDARNOŚĆ wystosował Pismo do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie prowadzenia polityki kadrowej przez Komendanta Głównego PSP. Pismo dotyczy oddelegowywania funkcjonariuszy do służby w Komendzie Głównej PSP.
Sprawdź również
KSP traci cierpliwość. Pismo ws. profilaktyki zdrowotnej strażaków.
Krajowa Sekcja Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” wystosowała pismo do Komendanta Głównego PSP dotyczące brak postępów w …
KSPNSZZ Krajowa Sekcja Pożarnictwa