Strażak z Szydłowca potrzebuje pomocy

Mariusz Rejczak ma 48 lat. To bardzo skromny chłopak. Jest kochającym mężem, tatą i przyjacielem. Z zamiłowania pszczelarz, kochający przyrodę. Od 20 lat jest strażakiem w KP PSP w Szydłowcu i członkiem NSZZ „Solidarność”. W swojej pracy  często ratował życie i zdrowie innych, dziś to On potrzebuje pomocy.

project_249745_1672320481

 

Mariusz we wrześniu 2022 roku trafił do szpitala gdzie stwierdzono u niego nowotwór jelita grubego. Po operacji trafił na oddział onkologiczny przyjmując chemię. Niestety po kilku seriach przyjętej chemii, wystąpiły powikłania w postaci zakrzepicy krwi, które spowodowały niedrożność tętnic nogi. Rokowania były złe ,ale lekarze robili wszystko aby ratować życie Naszego kolegi Mariusza.  Jedyną szansą na przeżycie była amputacja kończyny dolnej. Mariusz nie będzie mógł brać czynnego udziału w działaniach ratowniczo gaśniczych, ale ważne jest aby jak najlepiej mógł funkcjonować w życiu codziennym dla siebie i swojej Rodziny.

Każdy kto chciałby wspomóc Mariusza i jego rodzinę może wpłacić pieniądze poprzez zbiórkę ogłoszoną na portalu pomagam.pl, do ktorej link znajduje się poniżej:

https://pomagam.pl/wc76w7

Sprawdź również

Wniosek o przeprowadzenie referendum ogólnokrajowego ws. Zielonego Ładu

Pobierz listę tutaj, zbierz podpisy, wypełnioną listę przekaż przewodniczącemu Związku lub dostarcz osobiście do Regionu …