"Idź precz" śpiewają związkowcy do prezydenta [DEBATA]

Zapraszamy do zapoznania się z audycją radiową nt. opinii ws. ustawy o komisjach lekarskich.

http://radioszczecin.pl/276,538,idz-precz-spiewaja-zwiazkowcy-do-prezydenta-deba

Sprawdź również

20 maja strażacy będą w Warszawie !

Strażacy z Międzyregionalnej Podlaskiej Sekcji Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” przygotowali spot wyjaśniający powody udziału funkcjonariuszy naszej …